لوگو
امروزسه شنبه مورخ۲۸/۱/۱۴۰۳

قوانین و مقررات سایت 


کلیه کاربرانی که قصد عضویت و خریداری از سایت را دارند، باید مفاد این توافق‌نامه را کامل مطالعه و سپس اقدام به عضویت و خرید از سایت کنند:
عضویت در سایت و یا خرید از آن به منزله مطالعه و قبول شرایط خرید و عضویت و قوانین و مقررات مربوطه است.
قانون 1

افراد برای عضویت در سایت و خرید از آن باید در هنگام خرید یا در حالت عادی به قسمت عضویت مراجعه کنند. در این مرحله با وارد کردن اطلاعات لازم مانند نام و نام خانوادگی، رمز عبور و آدرس پست الکترونیکی، لینک تایید عضویت برای آنان ارسال می‌شود که کاربران با کلیک نمودن آن، مراحل عضویت را تایید می کنند.

تبصره 1- تنها اشخاص حقیقی حق عضویت در سایت را دارند.
تبصره 2- صرف عضویت در سایت دلیل بر قبول و پذیرش مفاد موافقتنامه بوده و خلاف آن به هیچ وجه پذیرفته نیست.
تبصره 3-کاربر باید رمز عبور و نام کاربری خود را حفظ نموده و چنانچه آن را فراموش کند، می‌تواند برای ثبت نام مجدد و اخذ کلمه عبور جدید اقدام کند.
تبصره 4-کاربر باید آدرس پست الکترونیک خود را به همراه سایر اطلاعات درخواستی به‌طور صحیح اعلام نموده و مسئولیت ثبت اشتباه و یا خلاف واقع بر عهده شخص کاربر است.
تبصره 5- عضویت در سایت رایگان است.
تبصره 6-به دلیل آنکه در برخی از موارد احراز هویت خریدار از طریق نام و نام خانوادگی ارائه شده در سایت امکان‌پذیر است، مسئولیت هرگونه مغایرت مشخصات فوق با هویت واقعی عضو بر عهده خود افراد بوده و شرکت تجهیزات گستر مبین هیچگونه مسئولیتی نسبت به مغایرت‌های احتمالی ندارد.

قانون 2
کاربر، مسئول حفظ و نگهداری تمام تلفن‌ها، سخت‌افزار کامپیوتر و سایر ابزار ضروری برای دسترسی و استفاده از این سایت و تمام هزینه‌های مرتبط به آن است و سایت مسئول صدمات ناشی از ابزار کاربر نمی‌باشد.

قانون 3
افراد بالای 18 سال تمام حقوق عضویت و انجام معامله (خرید) را در سایت دارند.
تبصره 1- عضویت برای افراد بین 15 تا 18 سال با اجازه ولی و یا قیم امکان‌پذیر و معتبر است. افراد زیر 15سال، حق عضویت در سایت را ندارند.
تبصره 2- رعایت حکم این ماده و صحت و سقم ارائه اطلاعات بر عهده مشتری (عضو) بوده و سایت تجهیزات گستر مبین هیچ‌گونه مسئولیتی در این خصوص ندارد.

قانون 4
کاربر عضو، پس از عضویت و اخذ رمز و کلمه عبور، حق خرید از سایت را دارد.

قانون 5
فرایند خرید از سایت توسط کاربر به این شرح است:
الف- بازدید از کالاها و خدمات ارائه شده در سایت
ب- پرداخت مبلغ تعیینی به‌صورت آنلاین به حساب سایت (انعقاد قرارداد)
پس از اتمام عملیات خرید، امکان انصراف از خرید به هیچ وجه برای خریدار امکان پذیر نمی باشد.
در خصوص روند برگرداندن کالا و یا انصراف از خرید خدمت، سیاست فروشگاه می‌بایست منطبق بر ماده 37 قانون تجارت الکترونیکی باشد، که بیان می‌دارد: «در هرمعامله از راه دور مصرف کننده باید حداقل 7 روز کاری وقت برای انصراف از قبول خود بدون تحمل جریمه و یا ارائه دلیل داشته باشد در زمینه کالا تنها هزینه تحمیلی بر مصرف‌کننده، هزینه بازپس فرستادن کالا خواهد بود.» همچنین در خصوص روش‌های بازپرداخت وجه، سیاست‌های . فروشگاه، می‌بایست شفاف بوده و به نحو مقتضی به اطلاع مشتریان رسانده شود.

قانون 6
تجهیزات گستر مبین اطلاعات زیر را به‌منظور آگاهی کاربر در اختیار آنان قرار می‌دهد
الف- مشخصات فنی و ویژگی‌های کاربردی کالا و یا خدمات طبق قانون
هویت تامین‌کننده نام تجاری و نشانی وی که تحت عنوان آن به فعالیت مشغول است
ج - تعیین کلیه هزینه‌هایی که برای خرید کالا بر عهده مشتری است

قانون 7
پس از خرید امکان چاپ رسید فراهم می باشد و نام چاپ شده روی رسید، نامی است که کاربر در زمان عضویت به سایت ارائه داده است. بنابراین سایت شرکت تجهیزات گستر مبین در خصوص هرگونه مغایرت نام با هویت واقعی خریدار مسئولیتی ندارد .

قانون 8
اختلال در سرویس اینترنت و یا هر رویدادی که باعث شود ایمیل حاوی کد خرید از سایت به کاربر نرسد موجب از بین رفتن حق کاربر نمی‌شود همچنین سایت مسئولیتی در قبال خرابی‌ها و یا عدم سرویس‌دهی به دلیل اختلال در سرویس اینترنت و سایر زیرساخت های مورد نیاز ندارد .

قانون 9
به منظور تعمیرات دوره‌ای این سایت به‌طور موقت غیرقابل دسترس می‌شود و کاربران حق اعتراض ندارند سایت این حق را داشته که در هر زمان کلیه فعالیت‌های سایت را متوقف نموده و با پرداخت باقی مانده حساب اعضا کلیه فرآیندهای سایت . و فعالیت‌های مربوطه را به‌طور دائمی متوقف نماید و کاربر عضو حق هیچگونه اعتراضی نسبت به این امر را ندارد .

قانون 10
تولید غیرقانونی- فروش و یا تجارت رسید کالا و خدمات که توسط شرکت ارسال شده ممنوع است و طبق مقررات قانونی با اقدام‌کننده آن برخورد قانونی می‌شود.

قانون 11
چنانچه حسب مورد به جای ایمیل از طریق پیام کوتاه و یا سند کاغذی استفاده شود در این صورت اسناد کاغذی و یا پیام کوتاه به جای پست الکترونیک اثری بر حقوق و تعهدات کاربر عضو ندارد .

قانون 12
سایت از کلیه اطلاعات کاربران عضو اعم از اطلاعات دریافتی و ارسالی،بک آپ تهیه نموده و از آن نگهداری میکند تا در صورت بروز هرگونه خطری برای یک نسخه، نسخه دیگر مصون بماند .

قیمتی که در هنگام سفارش مشتری در پیش فاکتور منظور گردیده است معتبر است.