لوگو
امروزپنجشنبهمورخ۳۰/۱/۱۳۹۷
جشنواره روز جهانی معلول
 

جشنواره روز جهانی معلولین

ویژه محصولات کالج پارک آمریکا
جشنواره روز جهانی معلول ویژه محصولات کالج پارک آمریکا توسط شرکت تجهیزات گستر مبین از تاریخ 11 آذرماه تا 17 آذرماه 96 با طرح های ذیل حهت رفاه حال حانبازان و معلولین عزیز ایران زمین برگزار می گردد.

 


1 . طرح تست رایگان

مدد جویانی که تمایل به آشنایی با پنجه های کربنی کالج پارک دارند می توانند در طرح تست رایگان حتی در ایام تعطیل این هفته شرکت نمایند.

شایان ذکر می باشد این طرح به صورت دایمی می باشد اما در این هفته متقاضیان گرامی می توانند در تمام ایام هفته و بدون نیاز به وقت قبلی مراجعه نمایند کارشناسان ما مفتخرند پذیرای قدوم سبزتان باشند. 

2 . طرح بازدید و سرویس رایگان

در این طرح از مشتریان گرامی که قبلا محصولات کالج پارک را از شرکت تجهیزات گستر مبین تهیه کرده اند و در حال حاظر از آن استفاده می کنند دعوت به عمل می آید جهت بازدید و سرویس رایگان پنجه ها مراجعه نمایند .

لازم به توضیح می باشد عزیزانی که از سالهای قبل پنجه تهیه نمودند و گارانتی ندارند نیز می توانند در این طرح شرکت نمایند و از مزایای این طرح بهره مند گردند و تنها هزینه قطعات مصرفی را بپردازند.

3 . طرح تخفیف تا %10 برای خرید نقدی

در این طرح متقاضیانی که تمایل به خرید پنجه های کربنی شرکت کالج پارک آمریکا را دارند می توانند بسته به نوع پنجه از 4 تا 10 درصد تخفیف در خرید نقدی استفاده نمایند. 

 

- توضیحات : تمام پیشنهاد های ذکر شده فقط و فقط در مدت برگزاری جشنواره ( 11 تا 17 آذر ماه 1396 ) قابل ارائه می باشد و امکان تمدید ندارد

 

 
 
جهت بزرگنمایی تصویر برو تصویر کلیک نمائید 
 
آرشیو خبر ها